Adres
Yeni Mah. Kurbanlar Sok. No : 2/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ
Nakliyat Fiyatları
Nakliyat Fiyatları
Hizmetlerimiz
Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyecilik, bugüne dek olan tüm nakliyat metodlarının en iyisi ve en kullanışlı olanıdır. İlk zamanlarda ancak muayyen bir kesimin kullandığı ve oldukça pahalı olması sebebiyle fazla yaygınlaşamaması sebebiyle fiyatlar düşürülerek halkın standartlarına ve bütçelerine müsait hale getirilmiştir. Fiyatların düşmesiyle birlikte yaygınlaşmış hatta en oldukça kullanılan nakliye türü haline gelmiştir. Asansörlü taşımacılığın bize sağlamış olduğu avantajları saymakla bitmez, fakat bu kadar kullanışlı bir sistemin ne kadar harcaması olduğuna bakmak isteyenler olabilir. Hatta bir oldukça şahıs Lüleburgaz asansörlü taşımacılıkAsansörlü nakliyecilik tutarları tutarları nedir? diye merak etmektedir.

Lüleburgaz Asansörlü Taşımacılığın Avantajları Nedir?

Öncelikle asansörlü nakliyecilik yardımıyla bütün eşyalarınızı pencere yada balkondan içeriye taşıyarak eşyalarınızın çizilmesini, kırılmasını ve zarar görmesini engellemektedir. Oluşabilecek bütün hasar risklerini minimuma indirerek zamandan büyük miktarda tutum ettiren bir nakliyat yöntemidir. Bu metot yardımıyla hem kısa vakit da oldukça iş yapılıyor aynı zamanda eşyalarınız güvenilir bir halde taşınmış oluyor.

Lüleburgaz Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Nedir?


Fiyat mevzusunda net bir fiyat vermek oldukça zordur. Bazı hususlar dikkate alınarak fiyatlar belirlenmektedir. Fiyatlar her şirket da ve her evde değşkenlik göstermektedir. Öncelikle fiyatı etkileyen iki mühim unsur vardır. Bunlar;

Mesafe,
Toplam taşınacak olan eşya miktarı,
Oda sayısı,
Taşınma şekli
Mesafe; Mesafe fiyatlarda ki değişim sebebinin en büyük etkenidir. Çünkü şehiriçi ve şehirlerarası olan taşımalar büyük farklar yaratır. Ne kadar mesafe gidileceği fiyatı bire bir etkilemektedir. Örneğin Ankara’da oturuyorsanız ve yakın bir semte taşınacaksanız yaklaşık ödeyeceğiniz miktar 800 ile 2000 içinde değişim gösterebilir. Ama Ankara’dan İstanbul şeklinde uzak bir şehire gidiliyorsa bu miktar oldukca yükselecektir.

Toplam taşınacak olan eşya miktarı; Genel olarak taşınacak eşyalar döşek odası, oturma odası, çocuk odası, mutfak eşyaları, konuk odası grubu, beyaz eşyalar, masa iskemle takımı, gardırop, şifonyer şeklinde eşyalardan oluşmaktadır. Bu eşyaların boyutu önemlidir. Ayrıca bunlara ayrıca daha çok eşyanız var ise fiyatta bir artış laf mevzusu olacaktır. Eğer eşyalarınızın sayısı yahut boyutu düzgüsel ev standartlarından fazla ise bu sizlere 100 ile 400 tl içinde bir ayrım yaratabilmektedir.

Oda sayısı; Eski evden yeni eve taşınırken oda sayısındaki ve organik olarak eşya sayısında ki artış oldukça büyük olmasa da fiyatı etkileyen faktörlerden biri olmaktadır.

Taşınma şekli; Taşınma şeklinizde bire bir olarak fiyatı etkilemektedir. Çünkü düzgüsel taşımaya nazaran asansörlü taşımacılıkta fiyat oldukça azca miktar oynamaktadır. Bu durumda size yaklaşık 100 – 250 tl içinde fiyat farkı verilmektedir.

Yani kısacası bunlar fiyatı etkileyen durumlardır. Lüleburgaz asansörlü nakliyecilik tutarları nedir? sorusuna verdiğimiz cevapların yanısıra seçtiğiniz şirket da mühim bir husustur. Firmadan firmaya fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bizleri arayarak yada şubemize gelmiş olarak sizlere lüzumlu ön bilgilendirmeyi yapmaktayız. Ayrıca asansörlü taşımacılıkta yeni taşınacağınız yere giderek ön araştırma ve kontroller yapmaktayız. Eşyalarınız zarar görmeden sizlerden teslim alındığı şeklinde yine sizlere hasarsız teslim edilmektedir. Daha net bilgiler almak için web sitemiz üstünden yahut alan kişi temsilcimizden lüzumlu bilgilendirmeyi alabilir, ve şubemize gelmiş olarak bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz,asansörlü evden eve nakliyecilik tutarları

Lüleburgaz Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti için bizlere ulaşmanız yeterlidir ev ev nakliyat hemde asansörlü taşıma tutarları bizde sorulur ev yazıhane ve büyük iş yeri şeklinde yüksek katlara hem müsait fiyat hemde kaliteli hizmet sunmaktayız sizlerde asansörlü nakliyecilik hizmetinde yararlanın sizlerin de ev eşyalarınız güvenilir bir halde taşınsın Lüleburgaz merkez dahil bütün semt ve ilçelere hatta muhit illere de 25 ci katta yazgı asansörlü evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz Türkiye geneli asansörlü nakliyat tutarları firmamız tarafında adaletli bir halde belirlenmektedir sizlere daha iyi bir asansörlü taşıma hizmeti ve müsait fiyat vere bilmemiz için bütün çabalarımız la çalışmaktayız,

Lüleburgaz da ilk kez asansörlü nakliyecilik hizmeti veren tek firmayız artık bütün evden eve taşıma hizmetini bina haricinde teleskop asansörümüzü kurarak nakliye hizmeti vermekteyiz asansörlü taşımayı her insana öneri ederiz.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş